Bird Three scooter tanıtıldı

0

Bird Three scooter

Bird yeni modeli olan Bird Three scooter modelini tanıttı. 1 kWh kapasiteli Bird Three’nin en çevre dostu tasarım olduğu belirtiliyor.

Bird Three scooter özellikleri

Bird, Bird Three isimli yeni model scooterının tanıtımını yaptı. Antimikrobiyal bir madde ile kaplanmış olarak gelen daha uzun bir dingil mesafesine ve daha geniş gidonlara sahip.

Bird Three, dahili olarak “1 kWh’e kadar” kapasiteli bir bataryaya sahip. Bu, şirketin önceki One and Two modellerinde ve hatta diğer scooter’larda bulunanlardan daha büyük bir kapasite anlamına geliyor. Hava geçirmeyen şekilde kapatılan bataryası suya ve toza karşı IP68 sınıfı özellikte.

Scooterın batarya kapasitesinin 22 bin 530 km’lik ömre sahip olduğu belirtiliyor. Bu da diğer modellere kıyasla çok daha uzun bir ömür anlamına geliyor.

Yeni modelin bir tür havacılık sınıfı alüminyumdan yapılmış olup,  sınıfının en iyi dayanıklılığında olduğu vurgulanıyor. Bird Three’nin 60 binden fazla kaldırım darbesine dayanabildiği vurgulanıyor.

Bird Three’de, Bird Two’dan devralınan bazı özellikler arasında otonom bir acil durum fren sistemi ve hızlanmayı daha yumuşak hale getiren kullanışlı bir başlangıç ​​modu bulunuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>