Bisikletleri elektrikli hale getiren cihaz: Clip

0

elektrikli bisiklet

Günümüzde elektrikli bisikletlerin yüksek fiyatlara satılması, yeni girişimleri de beraberinde getirdi. Clip ile bisikletler elektrikli hale geliyor.

Bisikletinizi elektrikli hale getirebilirsiniz

Elektrikli araç sektöründe yaşanan hızlı yükseliş, elektrikli bisiklet piyasasını da canlandırdı. Ancak günümüzde elektrikli bisikletler bir hayli yüksek fiyatlara satılıyor diyebiliriz.

Bu nedenle bisiklet sektörüne yönelik yenilikçi girişimler de karşımıza çıkıyor. Geliştirilen Clip isimli bir cihaz, standart özellikteki bir bisikletinizi elektrikli hale getiriyor. 7 kg ağırlığındaki cihaz 450 W’lık bir güç sağlıyor. Ön tekerleğin iki yanına takılan cihaz ile bisikletiniz elektrikli olarak maksimum 24 km/s hıza ulaşabiliyor.

Üstelik cihazın sırt çantasında taşınabilir nitelikte olması da büyük bir avantaj sağlıyor diyebiliriz. Tam dolu batarya ile elektrikli bisikletin menzilinin ise 16 ila 24 km seviyelerine çıktığı belirtiliyor. Sağlanan bu güç, bisiklet sürücüsüne zorlu yollarda ve yorulduğu durumlarda destek olacak nitelikte diyebiliriz. Clip için satış fiyatı ise 50 dolar olarak belirlenmiş durumda.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>