BiTaksi ile hayat Ankaralıya güzel

1

Taksicilerle yolcuları buluşturarak hızlı, kolay ve güvenli seyahat ortamı sunan BiTaksi, Ankara’da yılsonuna kadar sürecek bir kampanyaya imza atıyor, günlük limit uygulanmadan tüm taksimetre açılışlarını BiTaksi ödüyor.

Daha önce Ankaralılara pek çok kampanya sunan BiTaksi, 23 Aralık Salı günü başlayıp yılsonuna kadar sürecek bir kampanya başlatıyor. Kredi kartlı ödemelerde geçerli olacak kampanyada, taksi açılış ücreti olan 3.10 TL yolculardan alınmayacak, BiTaksi ödeme ekranında otomatik olarak düşülecek. Örneğin 8.10 TL tutan bir taksi yolculuğunda kredi kartı ile taksi çağıran BiTaksi yolcusu 5 TL ödeyecek.

Kampanya 23 Aralık Salı günü saat 00:01’de başlayacak 31 Aralık Çarşamba günü 23.59’da son bulacak.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorumlar

  1. Ankara budala bir şehirdir.Türkiye’yi Hollandalılaştırmak fiziken mümkün olabilir, siyasiler böyle sanabilir ama sosyaliteleriniz zerre değişmez.

    Batman’in sadık uşağı Alfred gibi bazen tümden ormanı yakmak en iyisi. Çünkü hırsız elmasları çalıyor ama bir kenara atıyor. Bazı insanları anlamak imkansızdır. Bazı ülkeleri ve tinlerini de. Şehirlerini değiştirerek geliştiklerini sanırlar. [Cümleler kısmen filmden alıntı]

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>