Bitcoin 2021’e rekorla başladı

0

Bitcoin 2021

Kripto para piyasasının en güçlü para birimi Bitcoin, rekor yükselişine devam ediyor. Bitcoin 2021 yılına yeni bir rekorla başladı.

Bitcoin 2021 yılında yeni rekorlar kıracak gibi görünüyor

2020 yılına genel itibariyle baktığımızda, ilk aylar kripto para piyasası için umut verici bir tablo çizmişti. Ancak devamında pandeminin etkisinin artması piyasaları altüst etmiş ve kripto para birimleri dibe vurmuştu.

2020 yılının sonları ise Bitcoin ve piyasanın geneli için bir hayli başarılı geçti diyebiliriz. 2020 Aralık’ta ise Bitcoin yeni rekorlar kıracağı bir yükseliş yaşadı. Aralık ayında yüzde 50 değerlenen Bitcoin, yıl bazlı baktığımızda ise yüzde 300’den fazla bir değerleme gördü. 2021’in ilk gününde ise 29 bin 674 dolar ile kendi rekorunu kırdı ve tüm zamanların en yüksek değerine ulaştı.

Daha önce kripto para piyasasında ani yükselişlere birçok kez tanık olmuştuk. Ancak kripto para uzmanı Matta Long, son dönemde yaşanan rallinin haftalardır sürüyor olmasının önemli olduğunu söylüyor. Bitcoin’de bu rallinin 2021’de ne kadar daha devam edeceğini hep birlikte göreceğiz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>