Bitcoin 60.000 dolar olacak mı?

0

Bitcoin rekor

Kripto paralar konusunda önemli bir isim olan Phillip Nunn, Bitcoin rekor kıracak yorumunda bulundu. Nunn, Bitcoin rekor kırarken, birçok kirpto paranın başarısız olacağını söyledi.

Bitcoin rekor seviyesi: 60.000 dolar

Phillip Nunn, Bitcoin’in bu yıl içerisinde 60.000 dolara ulaşarak rekor kıracağını söyledi. BusinessCloud ile yaptığı röportajda Bitcoin tahminlerini açıklayan Nunn, geçtiğimiz Ocak ayında söylediklerinin arkasında olduğunu belirtti. Nunn tahmininin Bitocin’in 2018 yılında 6000 dolar seviyesini ve 60.000 dolar seviyesini göreceği yönünde olduğunu söylemişti. Yani Bitcoin dibi görecek ve daha sonra zirveye ulaşacaktı.

Şu an için bu tahminin doğru olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü Bitcoin, yaklaşık 6000 dolar seviyelerine kadar bir düşüş gösterdi. Ancak bu seviyeden kurtularak 60.000 dolara ulaşıp ulaşamayacağını söylemek şu an için çok zor.

Nunn, diğer kripto para birimleri hakkında ise olumsuz açıklamalarda bulundu. Nunn, bugünün birçok dijital para biriminin ortadan kalkacağını söyledi. Nunn’a göre Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Ripple gibi piyasanın bel kemiği olan kripto paralar gelecekte varlığını sürdürebilecek.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>