Bitcoin ve Ethereum soygun sonrası düştü

0

Bitcoin ve Ethereum

Bitcoin ve Ethereum son yapılan dijital para soygunundan etkilenerek düşüş gösterdi. Bitcoin ve Ethereum dolar karşısında değer kaybederek gerileme yaşadı.

Dolar bazlı bir kripto para birimi olan Tether’in (USDT) geliştiricileri geçtiğimiz günlerde soyguna uğradıklarını açıklamıştı. Tether geliştiricileri 30.5 milyon dolarlık kayba uğradıklarını duyurmuştu. Bu soygun sonrasında “Kripto para güvenli değil mi?” Sorusu bir kez daha gündeme geldi.

Bitcoin ve Ethereum değer kaybetti

Tether açıklamayı internet sitesinden kısa sürede kaldırmış olsa da spekülasyonların ardı arkası kesilmedi. Bu soygun tüm dijital para birimlerini etkiledi. Çıkan haberler sonrasında Ethereum ve Bitcoin de düşüş yaşayan dijital para birimlerinden oldu.

Aşağıdaki tablolardan Bitcoin ve Etehereum’aun düşüşünü inceleyebilirsiniz.

Bitcoin ve Ethereum

Bitcoin ve Ethereum

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>