Bitcoin fiyatı dalgalanmaya devam ediyor

0

Bitcoin fiyatı

Bitcoin fiyatı, son dönemin en düşük seviyesine ulaştı. Bitcoin fiyatı yaşadığı düşüş ile kripto para piyasası hacmi küçülme gösterdi.

Bitcoin fiyatı 7000 doların altına düştü

Bitcoin, hızlı değer dalgalanması ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Son olarak 7000 doların altına da düşen Bitcoin, son iki ayın en düşük seviyesine ulaştı. pazar günü 500 dolar düşüş yaşayan Bitcoin, 6647 dolar seviyelerini gördü. 10 Nisan tarihinden bu yana en düşük seviyeyi gören Bitcoin’de, bu düşüşün nedeni tam olarak bilinmiyor. Ancak son dönemde büyük şirketlerin ve hükümetlerin kripto paralara yönelik yaptırımları, dalgalanmaların artmasına neden oluyor.

Ancak bazı blockchain uzmanları bu düşüşün gayet normal olduğunu, yatırımcıların uzun vadede kazanç sağladıklarını belirtiyor. Bu yıl şubat ayında 5900 dolar seviyelerine düşen Bitcoin, kısa sürede kendini toparlamıştı. Ayrıca yıllık dönemlere baktığımızda

Güney Kore’de yapılan kripto para hırsızlığı da bu düşüşte önemli etkenlerden biri olabilir. NPXS ve Ethereum hırzsızlığı, gün içinde piyasadaki coinlerin birçoğunda düşüşe neden oldu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>