Bitcoin fiyatı rekor seviyeye ulaşacak!

0

Bitcoin fiyatı

Bitcoin fiyatı, son dönemde yaşanan dalgalanmalar ile yatırımcıların çekimser kalmasına neden oluyor. Ünlü bir analistin, Bitocin fiyatı için yaptığı yorumlar, BTC yatırımcıları için tekrar güzel günlerin geleceğini gösteriyor

Bitcoin fiyatı 20 bin doları aşacak

Bitcoin uzmanı Mati Greenspan, Bitcoin’in geleceği hakkında Daily Express’e röportaj verdi. Greenspan, Bitcoin’in şu ana kadar gördüğü en yüksek fiyatın da üstüne çıkacağını söyledi. Greenspan ayrıca, Bitcoin’in tekrar 20.000 dolar seviyelerine çıkacağını belirtti. Bu görüşünün arkasındaki nedenin ise Bitcoin’in ticaret ve işlem hacminde yaşanan artış bulunuyor.

Üst üste rekorlar kırdıktan sonra Bitcoin, 8000 dolar seviyelerine kadar gerilemişti. Bu düşüş, kripto para piyası hakkında ‘balon’ ifadelerinin yapılmasına neden olmuştu. Ancak günümüzde yaşanan dijitalleşme, para birimlerinin de dijitalleşmesine neden oluyor. Bu nedenle Bitocin’in tekrar eski günlerine ulaşması, hatta daha iyi seviyelere gelmesi sürpriz olmayacak.

Greenspan, kendisinin bir kahin veya falcı olmadığını belirterek, Bitcoin’deki dalgalanmaların çok normal olduğunu söyledi. Ayrıca geçen yılki seviyeyle kıyaslandığında, düştü denilenin Bitcoin’in yüzde 5-6 oranında daha değerli olduğunu da vurguladı.

Sanal para birimlerinin takibini anlık olarak sayfamız üzerinden yapabilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>