Bitcoin ile maaş alacak mühendisler aranıyor!

0

Bitcoin ile maaş

Ödeme platformu Square, Bitcoin ile maaş alacak mühendisler arıyor. İş ilanı hakkında Jack Dorsey tarafından Twitter’da paylaşıldı.

Bitcoin ile maaş almak ister misiniz?

Kripto para piyasasının gün geçtikçe yaygınlaşması, şirketlerin de bu alana girmesini sağlıyor. Son olarak ödeme platformu Square oldukça ilginç bir ilan yayınladı. Bitcoin’e olan ilgisiyle de bilienen Jack Dorsey, attığı tweet ile ilan hakkında ayrıntılı bilgiler verdi.

Dorsey, remote yani uzaktan çalışacak mühendislerin arandığını ve bu mühendislere maaşlarının Bitcoin ile yapılacağını duyurdu.

Daha önce her hafta 10 bin dolarlık Bitcoin aldığını da açıklayan Dorsey, bu hamlesiyle kripto para piyasasını daha yaygın hale getirmeyi hedefliyor.

Square tarafından yayınlanan 2018 tarihli bir raporda, tüm yıl boyunca 166 milyon dolar değerinde Bitcoin geliri elde edildiği açıklanmıştı.

Remote çalışma artık çok yaygın bir çalışma yöntemi olsa da kripto para ile maaş ödeme ilanının ne kadar ilgi çekeceği merak konusu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>