Bitcoin rekor kırdı!

0

Dijital para birimi Bitcoin rekor kırmayı devam ediyor. Pazar akşamı tarihinin en yüksek seviyesine ulaşan Bitcoin, Pazartesi sabah düşüş yaşasa da yine rekor seviyesine yakın seyrediyor.

Bitcoin rekor tazeledi: 6306 dolar

Dijital para birimleri için oldukça hareketli bir hafta sonu yaşandı. Son yılların en popüler para birimlerinden olan Bitcoin, Pazar akşamı 6.306.58 dolara yükselerek rekor seviyeye ulaştı. Pazartesi sabah ise ufak bir dalgalanma ile 6150 dolar seviyelerine geriledi.

Rekor üstüne rekor kıran dijital para birimindeki bu yükseliş ve dalgalanmanın kesin nedenleri bilinmiyor. Şimdiye kadar dolar karşısında yüzde 500 yükselen Bitcoin, kazandığı değerle özellikle kurumsal yatırımcıların dikkatini çekmeye devam ediyor.

Bitcoin cephesinde yaşanan ani düşüşler ve çıkışlar ile yaşanan sert dalgalanmalardan dolayı gelecek tahmini yapabilmek bir hayli güç. Dolayısıyla Bitcoin’in yeni rekorlara ulaşması pek de şaşırtıcı olmayacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>