Bitcoin rekor kırmaya devam ediyor

0

Bitcoin rekor

2020 yılının son günlerini yaşarken, Bitcoin rekor kırmaya devam ediyor. Bitcoin bu kez 25 bin dolar seviyelerine dayandı.

Bitcoin rekor kıracak mı?

2020 yılında aslında iyi bir şekilde başlayan kripto para piyasası, pandemiyle birlikte sarsıldı. Bitcoin de dahil olmak üzere 2020 yılı Mart-Nisan-Mayıs ayları kripto para piyasası için zorlu geçti.

Ancak yeni normalle birlikte kripto para piyasası yeniden güç kazanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 23 bin dolar seviyelerini gören Bitcoin, yeni bir rekor kırmayı başarmıştı. Ancak Bitcoin bununla da durmayacak gibi görünüyor. Yıl başından bugüne yüzde 240 değerlenen Bitcoin, 25 bin dolar seviyelerine yaklaştı.

Yeni rekorlar kırmaya devam eden Bitcoin, 25 bin dolar barajını geçerse, yeni bir direnci daha kırmış olacak.

2018 yılında 3 bin dolar seviyelerine bile gerileyen Bitcoin, yatırımcılarını sevindirmeye devam ediyor. JPMorgan da dahil birçok kurum tarafından altın ve doların tahtını salladığı düşüncesi bulunan Bitcoin’in, 2021 yılında bu başarısını devam ettirip ettiremeyeceği ise şimdiden merak ediliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>