Bitcoin ve Blockchain masaya yatırılıyor!

1

Bitcoin

E-Ticaret ve İnternet Hukuku Derneği’nin (E-Hukuk Derneği) 30 Kasım’da MEF Üniversitesi ile birlikte ev sahipliği yapacağı III. E-Ticaret ve İnternet Hukuku Sempozyumu, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ndan Kitlesel Fonlama Mevzuatı’na birçok konunun iş ve hukuk dünyasından uzmanlar eşliğinde tartışılmasını sağlayacak.

Bitcoin ve Blockchain e-ticaretin yeni yüzü oluyor

Son yılların en önemli teknolojilerinden olan Bitcoin ve Blockchain’in de etkinlik kapsamındaki bir panel ile masaya yatırılacağı sempozyum, Türkiye’de bu konuların konuşulduğu ilk hukuk etkinliği olacak.

E-Hukuk Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve B+B Hukuk Bürosu Yönetici Ortağı Avukat Gökhan Uğur Bağcı, internetin hareketli dünyasına hukuki çerçeveden bakılan etkinlikle ilgili olarak şunları söyledi:

“Bu sene üçüncüsünü düzenlemekten gurur duyduğumuz E-Ticaret ve İnternet Hukuku Sempozyumu ile internetin karşımıza çıkardığı yeniliklerin hukuk dünyasında nasıl yankılanıp karşılıklar bulduğunu anlamaya çalışıyoruz. Çeşitli alanlardan birçok insanın katılacağı konuşmalarla insanların akıllarındaki sorulara cevaplar vermeyi hedefliyoruz.”

30 Kasım’da gerçekleşecek ve PayU’nun destekçisi olduğu etkinliğe katılım ücretsizken, kayıt olmak isteyenlerin bu adresten kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Yorumlar

  1. Avatar

    verdiğiniz bağlantı doğru değil başka birşey açılıyor. doğru bağlantıyı gönderirseniz katılmak istiyorum

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>