Bitmain’in yeni CEO’su belli oldu

0

Bitmain'in yeni CEO'su

Kripto para madencilik devi Bitmain’in yeni CEO’su açıklandı. Böylelikle Bitmain’in yönetim kadrosunda önemli bir değişikliğe gidilmiş oldu.

Bitmain’in yeni CEO’su: Haichao Wang

Çin merkezli madencilik devi Bitmain, halka arz konusunda gecikme yaşadı ve başvurusu iptal edildi. Bu gelişmeler yaşanırken, yönetim kadrosunda da önemli bir değişikliğe gidildi. Daha önce şirketin eş CEO’ları olarak görev yapan isimler Jihan Wu ve Micree Zhan, baskılar nedeniyle istifa etmişti. Bitmain’de yeni CEO’luk görevine ise şirket içinden bir isim olan Haichao Wang getirildi.

Bitmain tarafından yapılan açıklamada, yeni CEO’nun duyurulması kadar halka arz konusundan da bahsedildi.

Yaşanan zaman aşımının kendilerini etkilemeyeceği, kripto para ve blokchain piyasasındaki yenilikleri keşfetmeye devam edecekleri belirtildi. Ayrıca regülasyonla ilgili halkın ve medyanın daha fazla dahil olmasının umulduğu ve listeleme başvurusu işlemlerinin yeniden başlatılacağı vurgulandı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>