BKM Express kendini filmlerle anlatıyor

0

519665720_640Tanıtım filmlerinde girişimci/iş adamı Sina Afra, popüler oyuncu Sarp Apak ve milli basketbolcu Işıl Alben rol aldı. Her biri alanının en iyilerinden ama hepsi ödemelerini basitleştirmek için BKM Express’i tercih ediyor, tıpkı hayatı basit yaşadıkları gibi…

Her biri ayrı dünyaların insanı ama hepsi “basit yaşamak”tan yana. Çünkü hayat karmaşayla zaman kaybedilemeyecek kadar kısa! Ödeme ve para gönderme işlemlerinin günümüz teknolojileri sayesinde artık çok basit ve hızlı olduğunu ifade etmek isteyen BKM Express, sosyal medya için hazırladığı tanıtım filmlerine yenilerini ekledi. Oyuncu, iş adamı, sporcu… Farklı alanlarda uzmanlaşmış değerli isimler, BKM Express’in teknolojiyi doğru kullanıp, ödeme süreçlerini hızlandırarak hayatı nasıl basitleştirdiğini anlatıyorlar. “Basit yaşa, basit öde” mesajını veren filmlerde, BKM Express’in her kesimden kullanıcının ihtiyaç duyacağı bir uygulama olduğu vurgulanıyor.

Hikayeler farklı mesaj aynı: basit yaşa!

Hikayelerimiz farklı da olsa hepimiz karmaşadan uzak durmaya çalışmıyor muyuz? Oysa karmaşık konuları ancak basit düşünerek çözebiliriz. Çağın teknolojileri dünün “olamaz”larını bugün oldurabiliyor ve hatta artık ödemelerin görünmez olmasına dahi izin veriyor. Yani teknoloji, günlük karmaşaları aşmamıza yardımcı olurken hayatımızı kolaylaştırıyor. Var oluş nedeni kart kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak olan BKM Express uygulaması, kullanıcıları özgürleştiren, hızlı, güvenli, yalın ve olabildiğince basit bir ödeme seçeneği… Tüm banka kredi kartlarının eklenebildiği bu dijital cüzdan sayesinde kullanıcılar diledikleri yerden kolayca işlem yapabiliyorlar. Tanıtım filmlerinde de bu rahatlığa vurgu yapılıyor ve hepsinde aynı mesaj veriliyor: basit yaşa, basit öde!

Fırsatları görmek isteyen “basit” düşünmeli

“Teknoloji hayatı basitleştirmek için olmalı” diyen BKM Express’in yeni reklam filmlerinin ilkinde girişimci/iş adamı Sina Afra rol aldı. Sina Afra, girişimci gözüyle fırsatları görme yolunun basit düşünmekten geçtiğini anlatırken, BKM Express mobil uygulaması üzerinden online alışverişin ne kadar basit şekilde gerçekleştiğini gösteriyor.

Para göndermek hiç bu kadar “basit” olmamıştı!

İkinci filmde yer alan oyuncu Sarp Apak ise sinema ve tiyatroda başarılı olmak için olabildiğince “basit” oynamanın avantaj sağladığını anlatıyor. Bir yandan da maç biletini BKM Express ile arkadaşının cep telefonuna para göndererek satın alıyor.

Basit oyna!

Üçüncü filmde rol alan milli basketbolcu Işıl Alben iyi bir basketbolcu olmanın yolunun “basit” oynamaktan geçtiğini söylüyor. Sporcu, aldığı yakıtın ücretini otomobilinden inmeden cep telefonundaki BKM Express uygulaması ile ödüyor.

Teknoloji hayatı basitleştirmek için olmalı!

BKM’nin “basit yaşa, basit öde” sloganına vurgu yapan BKM Bilgi Teknolojilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Celal Cündoğlu ödemeleri basitleştiren BKM Express uygulamasına değinerek şu sözlere yer veriyor: “Çağımızda mobil teknolojiler perakende alışveriş deneyimini yeniden tanımlarken bununla paralel ödeme yöntemleri de daha kolay ve hızlı hale geldi. BKM Express uygulaması ile mağazada kasaya gitmeden, benzincide arabadan çıkmadan, takside ya da restoranda akıllı telefonunuzun sadece bir tuşuna basarak ödeme yapmak bu sayede mümkün oluyor. Zaten teknoloji de hayatı basitleştirmek için olmalı. Dijital cüzdan uygulamamız BKM Express ile ödemeleri kolaylaştırarak ve kullanıcıları özgürleştirerek basit yaşamayı destekliyoruz. Hazırladığımız tanıtım filmlerinde de aynı mesajı veriyoruz. Her bir filmdeki hikaye farklı da olsa ortak mesaj teknolojiyi kullanarak hayatı basitçe yaşayabileceğimizi söylüyor. BKM olarak sayısı her geçen gün artan kullanıcılarımızı ve üye iş yerlerimizi en modern, en teknolojik çözümlerimizle desteklemeye devam edeceğiz.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>