BlackBerry klavyeli tablet çıkarır mı?

2

BlackBerry_WorkBookBlackBerry’yi yakından takip edenler, şirketteki klavye akımının rüzgarını bir süredir hissediyor. Önce Passport ile piyasadakilerden tamamen farklı bir ebat sunan şirket, bu modele özel geliştirdiği, fiziksel ve dokunmatik klavyeyi birleştiren yapısıyla ilgi çekmişti.

Passport’un ardından Classic adlı modeliyle klavyeli akıllı cihaz alanında bir sayfa daha açan şirket, bu kez yine farklı bir formla karşımıza çıkabilir.

WorkBOOK adı verilen model, rekabet nedeniyle üretimi durdurulan PlayBook tabletin yerini alabilir. Tabii BlackBerry böyle bir model üretmeye karar verirse. Zira BlackBerry dünyasının yakından takip ettiği N4BB’de çıkan habere göre model bir grafik tasarımcı tarafından konsept olarak tasarlanmış durumda. 8 inç’lik bir ekrana sahip olan konseptte, Passport modelinden tanıdığımız klavyenin bir benzeri bulunuyor.

Habere gelen yorumlar, BlackBerry kullanıcılarının genel olarak böyle bir model olursa alabileceği yönünde. Ancak sektörün genelinde başarı elde edip edemeyeceğini tespit etmek için daha kapsamlı çalışmalara ve BlackBerry’nin en çok eleştiri alan noktalarından pazarlamaya daha fazla önem verilmesi gerekiyor.

Yorumlar

  1. bence çok saçma olmuş telefon için anlarımda tablete tuş nedir ya blackbarry becerememiş

  2. blackberry yaparsa iyi yapar sağlam,hızlı,güvenli cihazlar üretiyotlar

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>