BlackBerry Passport’a yeni model

0

CEO’su John Chen sayesinde büyük bir yıkımdan kurtulan Kanadalı BlackBerry, Las Vegas’ta düzenlenen CES 2015 etkinliğinde küçük bir sunum yaptı. Şirketin yükselişe geçmesinde büyük bir payı olan ve daha çok iş dünyasını hedef alan BlackBerry Passport söylenene göre farklı bir fiziksel formda daha satışa sunulacak.

Standart modeli köşeli, kare bir şekle sahip olan BlackBerry Passport, John Chen’in açıklamasına göre Amerikalı hizmet sağlayıcısı ve dağıtımcı AT&T için kıvrımlı köşelere sahip bir modelle satışa sunulacak. Chen’e göre bunun özel bir sebebi yok. CEO “Bazılarımız köşeli ve bazılarımız da kavisli cihazlar seviyor, sadece bu” şeklinde konuşuyor.

Yakın bir zamanda kontratsız olarak AT&T modeli BlackBerry Passport 649.99 dolardan satışa sunulacak. Yeni modellerden biri olan BlackBerry Classic için talep edilen fiyat ise 419.99 dolar olarak belirlenmiş.

Bu arada CES 2015’teki BlackBerry sunumunda şirket, Android Wear işletim sistemli akıllı saatler için yeni bir BlackBerry Messenger uygulaması geliştirdiğini açıkladı ve küçük bir de sunum yaptı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>