BlackBerry yeni bulut çözümünü duyurdu

0

blackberryBlackBerry geçtiğimiz günlerde BES12 Cloud hizmetini tanıttı. Tamamı bulut tabanlı olan, iş dünyasını hedef alan mobil yönetim çözümü BES12 Cloud sayesinde iş sahipleri, BYOD (Bring Your Own Device) akımı ile başlayan veri güvenliği endişelerini bir kenara bırakabilecek.

Şirketin amiral gemisi yazılım çözümleri olan Secusuite ve BlackBerry 10 OS’a katılan yeni hizmet aynı zamanda Samsung’un Knox destekli cihazlarında da destek sunacak. Android for Work, iOS ve Windows akıllı telefon ile tabletler de bu hizmeti alabilecek.

Tamamı bir tarayıcı arayüzünden kontrol edilebilen BES12 Cloud, kurumsal mobil yönetim çözümleri içerisinde, genel bulut hizmetlerini kullananlar için tam güvenlik vaad ediyor. Site sunucuları üzerinden aktif ve inaktif konuma getirilebilen sistem ekstra masrafa da gerek bırakmıyor.

BES12 Cloud, her dönem yenilenen hizmet anlaşmaları çerçevesinde 23 dolar ile 90 dolar arasında değişen fiyat aralığı ile dikkat çekiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>