Blackmagic’ten ücretsiz video düzenleme uygulaması

0

ücretsiz video düzenleme

Blackmagic, ücretsiz video düzenleme uygulaması ile video yayıncılara önemli bir hizmet sağlıyor. Bu uygulama, ücretli sürümlere önemli bir alternatif sunuyor. 

Ücretsiz video düzenleme: DaVinci Resolve 16

Blackmagic’in tanıttığı yeni DaVinci Resolve 16 ile YouTuber ve video yayıncılar için önemli avantajlar sağlıyor. Ücretsiz olarak kullanılabilen DaVinci Resolve 16, Adobe’un Premiere Pro CC’sine önemli bir alternatif sunuyor.

Bu video düzenleyici ile içe aktarma, kırpma, başlık oluşturma, ses karıştırma ve renk eşleştirme gibi temel işlemler yerine getirilebiliyor.

Kaynak bant özelliği de bulunan DaVinci Resolve 16 aracılığıyla, onlarca klip arasından her şeyi tek biçimde görüntüleyebiliyorsunuz.

Aslında 299 dolara sayılan DaVinci Resolve 16, bu kısıtlı özellikleriyle ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor. DaVinci Resolve 16’nın kıstılı sürümüyle, kullanıcıların temel işlemleri yapabileceğini ve işlerinin büyük bir bölümünü halledebileceğini söyleyebiliriz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>