Blink araç bayilerine şarj cihazı sağlıyor

0

Blink araç bayileri

Blink araç bayilerine şarj cihazı sağlama konusunda yeni anlaşmalara vardı. Blink GM bayileri dahil birçok yere şarj cihazı sağlıyor.

Blink araç bayilerine şarj cihazı satışı yapıyor

Elektrikli araç şarj ekipmanı ve hizmetlerinin önde gelen sahibi, operatörü ve sağlayıcısı olan Blink Charge Co elektrikli araç şarj cihazlarını devreye aldığını duyurdu.

ABD ve Kanada’daki General Motors (GM) bayilerinde devreye alma işleminin gerçekleştiği belirtildi. Önde gelen tesis çözümleri sağlayıcısı ABM ile çalışan Blink, IQ 200 Seviye 2 şarj cihazlarını Kuzey Amerika’daki katılımcı GM bayilerine sağlıyor.

Blink Şarj Kurucusu ve CEO’su Michael D. Farkas: “GM’in büyüyen EV modellerini şarj etmek için gereken hayati altyapıyı sağlayarak Blink’in EV şarj istasyonlarını GM bayilerine getirmekten gurur duyuyoruz. Ulaşım daha elektrikli hale gelmeye devam ettikçe, Blink’in teknolojik olarak gelişmiş elektrikli araç şarj altyapısı, bir otomobil üreticisinin ekosisteminin kritik bir bileşeni olacak ve elektrikli araçların toplu olarak benimsenmesini hızlandırmada önemli bir rol oynayacak” dedi.

Anahtar teslim elektrikli araç şarj kurulumları sağlayan ABM ile birlikte çalışan Blink, şimdiden ABD genelindeki 50 eyaletteki seçili GM bayilerine şarj cihazları gönderdi. Şu anda ABD ve Kanada’daki GM bayilerine önümüzdeki birkaç yıl içinde ek şarj istasyonları sağlamak için siparişleri bulunuyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>