Blockchain ile telefon görüşmesi yapılacak

0

blockchain ile telefon

Pundi X, blockchain ile telefon görüşmesi yaparak dünyada bir ilki gerçekleştiriyor. Blockchain, daha ilk defa telefon görüşmesinde kullanılıyor.

Blockchain ile telefon görüşmesi: XPhone

Dünyanın ilk blockchain temelli POS cihazını geliştiren Pundi X yenilikçi çalışmalarına devam ediyor. Pundi X, kendisine ait olan tescilli cihazı XPhone ve blockchaini kullanarak  telefon görüşmesi yaptı. Halka açık ilk test XBlockchain Summit‘te gerçekleştirildi. Ayrıca şirketin resmi Twitter hesabı üzerinden de konuyla ilgili paylaşım yapıldı.

 

https://platform.twitter.com/widgets.js

Medium üzerinden yayınlanan bir blog yazısında ise, Pundi X’in Blockchain teknolojisini insanların hayatına entegre etmek istediği vurgulandı.

Blockchain teknolojisi ile yapılan telefon görüşmesi hakkında henüz net bir bilgi bulunmuyor. Function X isimli bu özellik hakkındaki detaylar 15 Ekim’de açıklanacak. XPhone satışına ise 2019 yılında başlanacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>