Blockchain.Info yeni adrese taşınıyor

0

blockchain.info

Kripto para piyasasının en önemli ve en eski web sitelerinden olan blockchain.info alan adı taşıma kararı aldı. .info uzantısı kullanan şirket, artık .com olarak hizmet verecek.

blockchain.info artık blockchain.com oluyor

.com uzantısı alan adları sektörünün en köklü uzantılardan biri olsa da, bazı girişimler farklı alan adları ile büyük ses getirebiliyor. Bu girişimlerden biri de Blockchain.Info alan adı olmuştu kripto para piyasasının en önemli kaynakalrından olan bu web sitesinin alan adının değiştirilmesi kararlaştırıldı. .info uzantısı ile hizmet veren web sitesi, artık .com olarak hizmet verecek.

Daha önce yatırım toplayan şirket, 2017 yılında 40 milyon dolarlık bir birikim toplamayı başarmıştı. Ayrıca bir milyon cüzdan kaydına ulaşan ilk site olan Blockchain.Info 25 milyon kullanıcısı ile hizmet vermeye devam ediyor.

Bir web sitesinden daha çok bir borsa gibi olan Blockchain.Info, kripto para sektörünün dev platformu olmaya devam edecek. Alan adı vb. değişikliklere rağmen şirket çalışanlarında değişiklik olmayacağı da belirtiliyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>