Boks şampiyonu kripto para yayınladı

0

Filipinlerde boks şampiyonu olan ve şöhretini kullanarak seçimlerde önemli bir oy oranına ulaşarak senatör olan 32 yaşındaki  Manny Pacquiao, şöhretinden para kazanma hevesini kripto para piyasasına da taşıdı.

Sohbet etmek için kripto para satın almak

Manny Pacquiao, Filipinlerdeki şöhretini ve başarısını temel alan bir kripto para yayınladı. 

Pac ismi verilen kripto paranın temel işlevlerinden biri, hayranlarının Manny Pacquiao ile sosyal medyada iletişim kurmasını sağlamak. 

Bu kripto parayı kullanan hayranları, kripto para ile ödemeye yaparak Manny Pacquiao ile kişisel olarak iletişim kurabilecekler. Aynı zamanda Flipinlerde kimi işletmelerde de geçerli olacak Pac değer kazandıkça, küçük yatırımlarının satın alma gücü de yükselmiş olacak. 

Şimdi herkesin aklındaki soru şu: Gelecekte birgün, teknoloji dünyasının geçmişini inceleyecek gazeteciler ve tarihçiler acaba bu trajikomik örneği incelediklerinde ne kadar alay edecekler?

TechInside Haber

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>