BonusFlaş 4 yaşında

0

Garanti BBVA’nın BonusFlaş uygulaması 4. yılını geride bıraktı

Garanti BBVA’nın kredi kartı Bonus’un,  BonusFlaş uygulaması 4. yılını geride bırakırken bugüne kadar 38,2 milyon kampanya katılımı, 5,4 milyondan fazla finansal işlem ve 5 milyonun üzerinde ödeme işlemi gerçekleştirildi. Mobil cihazlar üzerinde toplamda 2,7 milyar kez görüntülenen BonusFlaş’ta her 10 kullanıcıdan 8’i uygulamayı tekrar kullanarak, yüzde 80 aktif kullanım trafiği oluşturuyor.

Kullanıma sunulduğu Kasım 2015’ten bugüne sürekli güncellenen BonusFlaş uygulamasına 2019 yılında kullanıcıların cüzdan taşımadan saniyeler içinde alışveriş işleminin tamamlanabileceği QR ile ödeme özelliği ve kullanıcıların alışveriş yapılan üye iş yerlerinin internet sitelerine uygulama içinden yönlendirildikleri “Direkt  Link” özellikleri eklendi. 

BonusFlaş’ta GarantiPay ile ödeme yapılabiliyor

BonusFlaş uygulamasının içinde yer alan, kart bilgilerinin paylaşılmasına gerek kalmadan güvenli ve hızlı bir şekilde  ödeme yapılmasına olanak sağlayan GarantiPay ise kullanıcılarına online alışveriş ödemesinde sağladığı hız, kolaylık ve güvenlik standartlarıyla, e-ticaret pazarının en çok tercih edilen ödeme seçeneklerinden biri olmayı sürdürüyor. Bugün  BonusFlaş kullanıcıları, Türkiye’nin önde gelen internet sitelerinin de aralarında bulunduğu bin 900’den fazla sitede ve mobil uygulamada GarantiPay ile ödeme yapabiliyor, kampanyalardan yararlanabiliyor. BonusFlaş, Garanti BBVA kredi kartı sahiplerine gib.gov.tr’de online vergi ödemesi imkânı da sunan ilk cüzdan olarak hizmet vermeye devam ediyor. 

Görsel:  Işıl Akdemir Evlioğlu,Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü 

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>