Bosch akıllı gözlük teknolojisi geliştirdi

0

Bosch akıllı gözlük

Bosch akıllı gözlük teknolojisi ile CES 2020’ye damga vurmaya hazırlanıyor. Bu teknoloji sayesinde, akıllı gözlüklerin gün boyunca rahatlıkla kullanılabileceği belirtiliyor.

Bosch akıllı gözlük teknolojisi: Light Drive

Günümüzde akıllı gözlüklere yönelik birçok farklı model yer alıyor. ancak bu gözlüklerin çözünürlük, parlaklık ve sanal göstergeler nedeniyle uzun süre kullanımı kullanıcılarda yorgunluğa neden olabiliyor.

Bosch, Light Drive isimli yeni teknolojisiyle bu gözlüklerin gün boyunca rahat bir şekilde kullanılmasını hedefliyor. Diğer ürünlere kıyasla yüzde 30 küçük olan Light Drive, 10 gram ağırlığı sayesinde kullanım kolaylığı da sağlıyor.

Light Drive’ın, kullanıcı ekranına çeşitli mesajlar ve bilgiler paylaştığı belirtiliyor. CES 2020’de tüm detaylarıyla tanıtılacak Light Drive’ın, araç kullanımında da birçok kolaylık sağlayacağı vurgulanıyor.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>