Bosch blockchain için işbirliğini duyurdu

0

Bosch blcockhain

Elektronik sektörünün liderlerinden Bosch blcockhain alanında işbirliği yapacağını açıkladı. Bosch, Fetch.ai ile birlikte çalışacak.

Bosch blockchain için çalışmalarını hızlandırıyor

Günümüzde yenilikçi birçok alanda faaliyet gösteren ve elektronikte dev isimlerden olan Bosch, blockchainde de yeni bir adım atıyor. Fetch.ai ile Bosch arasında bir süredir devam eden çalışmalar sonrasında doğal bir ortaklık meydana geldi.

Testnet programıyla başlayan Fetch.ai ve Bosch’un birlikte çalışması, artık bir işbirliği haline geldi. Nesnelerin Ekonomisi alanında gelişen bu işbirliği, node çalıştırmasıyla devam edecek. Fetch.ai CTO’su Ward, bir süredir Bosch ile birlikte çalıştıklarını belirtti. Birlikte yürütülen çalışmayla açık, adil ve şeffaf bir dijital ekosistem oluşturulacağı vurgulandı. Ward ayrıca Bosch ile çalışmaktan heyecan duyduklarını vurguladı.

Bu işbirliğinin DLT tabanlı ekosistemlerde yönetişiminde çok çok aracılı teknolojiler ve tolu öğrenima kadar uzanacağı belirtildi.

İşbirliği açıklamasından sonra Fetch.ai’a ait kripto para birimi FET, 0,28 dolar seviyesinde işlem görmeye başladı.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>