Bosch elektrikli bisiklet geliştirdi

0

Bosch elektrikli bisiklet

Elektronik sektörünün dev isimlerinden Bosch, yeni elektrikli bisiklet geliştirdi. Bosch elektrikli bisiklet, özellikle tasarımıyla dikkat çekiyor.

Bosch elektrikli bisiklet: eBike Design Vision

Elektrikli bisiklet piyasasında yaşanan hızlı gelişmeler, bu alanda önemli ilerlemelerin yaşanmasını sağladı. Teknoloji ve elektronik dünyasından birçok isim de elektrikli bisiklet piyasasında var olmak amacıyla girişimlerini hızlandırdı.

Özellikle elektronik piyasasında başarılı ürünleri ile dikkat çeken Bosch, elektrikli bisiklet pazarına yönelik önemli bir adım attı. eBike Design Vision isimli yeni model elektrikli bisiklet, sahip olduğu teknik özellikleriyle adeta otomobilleri anımsatıyor. Bisiklette herhangi bir kablonun görülmemesi, bisikleti tasarım yönünden daha değerli kılıyor.

Ayrıca bataryanın tamamen bisikletin iskeletinin içine gizlenmiş olması da tasarım açısından kaba görüntünün oluşmasını engellemiş durumda. Kullanıcılar, istediklerinde bu tüp halindeki pili, bisikletin gövdesinden çıkarabiliyor.

Tasarımıyla kurgu filmlerini anımsatan eBike Design Vision, çok amaçlı kullanım için geliştirilmiş. Yani bu bisikletle isterseniz işe gidebilir, isterseniz zorlu ortam şartlarında bisikleti kullanabilirsiniz. Bisiklette Bosch tarafından geliştirilen Nyon isimli araç bilgisayarının bulunması da önemli bir detay diyebiliriz. Ayrıca yeni nesil araçlarda olduğu gibi ABS fren sisteminin bulunması da bu bisikleti güvenli hale getiriyor. Bisiklette fren sistemi, hız ve basıncı doğru bir şekilde ayarlayarak, arka tekerleğin havaya kalkmasını önlüyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>