Boston Dynamics ile Hyundai görüşmesi sürüyor

0

Boston Dynamics ile Hyundai

Çatı şirket değiştirme konusunda Boston Dynamics çok hızlı hareket ediyor. Bu kez Boston Dynamics ile Hyundai görülüyor.

Boston Dynamics ile Hyundai anlaşacak mı?

Robot köpek Spot ile Boston Dynamics, tüm dünyada tanınır hale gelmişti. Alphabet çatısı altında faaliyet gösteren Boston Dynamics, bir süre önce Softbank tarafından satın alınmıştı.

Bağımsız bir girişim olarak hayatına başlayan Boston Dynamics, çatı şirket konusundaki istikrarsızlığını sürdürecek gibi görünüyor. 2013’te Google, 2017’de Sonftbank bünyesine geçen Boston Dynamics’in bu kez Hyundai’ın bünyesine katılacağı konuşuluyor.

Paylaşılan bilgilere göre Hyundai ile Boston Dynamics arasında satın alma konusunda görüşmeler sürüyor. Hyundai’ın Boston Dynamics’i satın almak için 1 milyar dolarlık ödeme yapabileceği belirtiliyor. Hyundai’ın füturistik teknolojilere olan yatkınlığı ve ilgisi nedeniyle Boston Dynamics’in Huyndai çatısı altında başarılı çalışmalara imza atabileceği konuşuluyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>