Boyner.com.tr ve Morhipo’ya yeni genel müdür

0

Moda perakendesi şirketi Boyner’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Barış Akyürek, “Morhipo ve boyner.com.tr Genel Müdürü” olarak 17 Şubat itibariyle göreve başladı

2002’de Koç Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olan Barış Akyürek, İstanbul Kültür Üniversitesi’nde “Finans Yönetimi” alanında yüksek lisans yaptı. Profesyonel iş hayatına 2002 yılında Citibank’ta başlayan Barış Akyürek, Boyner Grup’a ilk adımını 2008 yılında attı. Kariyeri boyunca Boyner Holding, Morhipo, Boyner Büyük Mağazacılık ve Beymen’de çeşitli görevler alan ve son iki yıldır Mavi’de ‘Chief E-commerce Officer’ olarak çalışan Akyürek, Boyner Grup ailesine Morhipo ve boyner.com.tr Genel Müdürü olarak yeniden katıldı.

Akyürek, Eren Çamurdan’a rapor edecek

Barış Akyürek yeni görevinde Boyner Grup İcra Kurulu ve Boyner Büyük Mağazacılık CEO’su Eren Çamurdan ile doğrudan çalışarak Morhipo ve boyner.com.tr’nin büyüme stratejisine liderlik edecek.

 

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>