Brightstar Türkiye’deki faaliyetlerini genişletiyor

0

Brightstar, akıllı telefonların yanısıra telefon ve ses aksesuvarları ile güç çözümleri gibi alanlarda faaliyetlerini geliştirirken, Türkiye’de de akıllı telefonlar için yenilikçi aksesuvarlar sunmaya ve “geri alma ve yenisi ile değiştirme programı”nı yaygınlaştırmaya hazırlanıyor. Son dönemde dünyada akıllı telefonların yanısıra telefon aksesuarları, güç çözümleri, ses aksesuvarları ve koruma teknolojisi gibi alanlarda da faaliyetlerini geliştiren Brightstar, Türkiye’de de akıllı telefonlar için aksesuvar alanına yoğunlaşmaya hazırlanıyor.

Dünyada mobil cihaz ekosisteminin kalbinde yer alan, kapsamlı ürün ve hizmet portföyü ile mobil cihaz operatörleri, perakendecileri ve işletmelerin eksiksiz bir cihaz ve çözüm yelpazesinin dağıtım ve satışını yapmasını sağlayan Brightstar, Türkiye’deki faaliyetleri hakkında bilgi aktarmak üzere Intercontinental İstanbul’da bir basın toplantısı düzenledi.

Brightstar Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölge Genel Müdürü Ela Çubukçu ve Brightstar Türkiye Vodafone’dan Sorumlu Genel Müdürü Murat Dinç ev sahipliğinde düzenlenen basın toplantısında konuşan Çubukçu, Brightstar’ın küresel ve Türkiye yapılanması hakkında bilgi vererek, önümüzdeki dönemde mobil aksesuvarlara odaklanacaklarını belirtti ve açıklamasını sürdürdü.

Ela Çubukçu: “Türk akıllı telefon kullanıcılarının mobil aksesuar talebini karşılayacağız”
“Türkiye akıllı cep telefonları kullanımı açısından dünyada ön sıralarda yer alıyor; yaklaşık 20 milyon kişi akıllı telefona sahip. Genç nüfusumuz çok yoğun biçimde internetle iç içe olmayı, sosyal medyayı kullanmayı, takip etmeyi seviyor. Brightstar’ın küresel uzmanlığı ile sunduğumuz kapsamlı ürün ve hizmet portföyümüzde bu yıl Türkiye’de sürdürdüğümüz diğer faaliyetlerimizin yanısıra mobil aksesuarlara odaklanacağız. Biz Brightstar olarak ürün dağıtmaktan çok daha fazlasını yaparak müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayan ürünlere ve hizmetlere de öncülük ediyoruz. Günümüzün sürekli iletişim içinde olmaya eğilimli akıllı telefon kullanıcılarının mobil deneyimi zenginleştirecek akıllı aksesuvarlar talebini de karşılamaya hazırlanıyoruz.”

Brightstar en son olarak, iPhone, iPod ve iPad’lerde kullanılabilen Leef iBridge mobil hafıza aksesuvarını Türk tüketicileriyle buluşturdu.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>