Brightstar’a “Son 3 Yılda En İyi Performans Gösteren Bilişim Şirketi” ödülü

0

Brightstar_ElaCubukcu1M2S Araştırma ve Pazarlama Hizmetleri tarafından yapılan ve bu yıl 16.’sı gerçekleştirilen İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması’nın sonuçları 23 Temmuz 2015’te, Radisson Blu Hotel’de açıklandı. Dünyanın en büyük mobil cihaz distribütörüBrightstar, şirketlerin Türkiye’de 2014 net satış gelirlerine göre sıralandıkları Bilişim 500 listesinin 8. sırasında yer alma başarısını gösterdi. Bilişim 500 töreninde Brightstar, aynı zamanda, “Son 3 Yılda En İyi Performans Gösteren Bilişim Şirketi” özel ödülüne de layık görüldü.

Elde ettikleri başarıdan çok mutlu olduklarını söyleyen Brightstar Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölge Genel Müdürü Ela Çubukçu, “13 bölgede yer alan ekibimizle, tüm Türkiye’de 1350’den fazla perakende satış noktasına, iş ortağımız olan üreticilere ürünler ulaştırıyoruz. Sektörümüze verdiğimiz desteği artırarak devam ettireceğiz. dedi.

Dünyanın en büyük telekomünikasyon ve internet şirketlerinden biri ve 90 milyar ABD doları piyasa değerine sahip olan SoftBank Holding bünyesinde faaliyet gösteren Brightstar, iş ortaklarına katma değerli dağıtım, tedarik zinciri çözümleri, geri satın alma ve fiyat farkını verip yenisi ile değiştirme çözümleri ve çok kanallı satış çözümleri sağlıyor. Brightstar’ın Türkiye ofisi, 2009 yılından bu yana faaliyet gösteriyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>