Brother’dan Endüstriyel Etiket Yazıcısı PT-E300

0

Brother Industries, Ltd. Grup şirketlerinden Brother International (Gulf) FZE ‘ye bağlı olarak Türkiye’de hizmet vermekte olan Brother Türkiye, işte, evde, ofiste, okulda daha organize olmak için hızlı ve verimli etiketleme ürünleri P- Touch serisi ürünlerine PT-E300’ü ekledi. Ürün, özellikle telekom ve datacom tarafındaki IT profesyonelleri, elektrik , güvenlik,ses ve görüntü sektörlerinin özel ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış.

PT300 DetailsP-Touch ailesinin son endüstriyel etiketleme cihazı olan PT-E300 bir dizi akıllı özelliği ile birçok etiketleme uygulaması için kullanılabiliyor. QWERTY klavyesine ek olarak sezgisel navigasyon özelliği profesyonel etiketleme imkanı sunuyor. PT-E300 ile beraber gelen Brother’ın tanıttığı yeni, ısı sayesinde kablonun üstünde daralıp şeklini alan yeni ısıtmalı etiket sistemi HSe Tube ısıtmalı etiketler beyaz üzerine siyah metin formatında 1.7mm – 10.6mm kalınlık arasındaki kabloları etiketlemek için kullanılıyor.

Yeni HSe Tube etiketleri yüklemesi kolay ve drop in kartuşları sayesinde özel laminasyonlu etiketler yapmak çok kolay. Bu etiketler P-Touch serisi diğer etiketler gibi, ısıya, kimyasal maddelere , neme ve yüksek ısıya karşı dayanıklıdır.

Brother P-Touch Ürün Yöneticisi Başak GÖKÇETEKİN konu ile ilgili şöyle diyor; “ Yeni ürünümüz gerçekten çok özel bir teknolojiye sahip. Özellikle kablo etiketlenmesi konusunda kullanıcıların işini çok kolaylaştıracak ısı ile daralan etiket teknolojisini kullanıyor. Bu yönü ile hedef sektörlerimizin başında elektrik ve datacom sektörü geliyor. Aynı zamanda kolay erişim tuşları sayesinde, port, panel, pano, patch panel, kablo sargı, kablo plaka, kablo bayrak etiketleme işlemleri kolayca yapılabilmektedir. PTE-300 tüm bu yeni özelliklerinin yanı sıra şarj edilebilir lityum iyon pili sayesinde de kesintisiz enerji sağlamaktadır. Sonuç olarak PT-E300 tam bir elektrik uzmanı”

PT-E300’ün diğer değer katan özellikleri ;

  • Laminasyonlu Etiket Teknolojisi – Yenilikçi teknoloji sayesinde laminasyonlu etiketler basabilirsiniz. Her etiketi otomatik olarak lamine eden teknoloji sayesinde bastığınız etiket iki laminasyonlu tabakanın arasında kalır ve etiketin kullanım ömrü uzar.
  • Her Etikete Daha Çok Karakter Sığdırın – Yeni font ölçülendirme teknolojisi daha net okunabilir ve daha uzun formatta metin eklemenizi sağlar.
  • Gelişmiş Alfa ve Numerik Serileme İstediğiniz bir rakamı ya da harfi otomatik olarak tek bir etikete ya da çoklu etikete basabilirsiniz.
  • Okunması Kolay Geniş LCD Ekran– Geniş aydınlatmalı ekranda tek bir bakışta etiket tasarımınız için gerekli ayarları görebilirsiniz. Etiket uygulaması ikonlarını görüntüleyebilir ve baskı ön izleme yapabilirsiniz.
  • Daha Hızlı Yazma Hızı – HGe etiketleri ile uyumlu yeni mekanizma tasarımı ile eski seri mainelere oranla iki kat daha hızlı baskı alabilirsiniz.
  • Çok Dil Seçenekli Kullanıcı Arayüzü– Kullanıcı dostu arayüzdeki menüler ve yönlendirmeler 20 farklı dilde ayarlanabilir.
  • HGe ve TZe Etiketler – HGe ve TZe etiketlerle uyumlu yapışkan ve renk seçenekleri sunmaktadır. Isı ile daralma özelliği de mevcuttur.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>