BT Eğitim’de stratejik organizasyon değişikliği

0

BT Eğitim, büyüyen iş hacmine paralel olarak organizasyon yapısında da köklü bir değişikliğe gitti. Yenilenen ve büyüyen yeni organizasyonun başına Genel Müdür Yardımcısı olarak, sektörün tecrübeli isimlerinden Cumhur Kızıları getirildi. BT Eğitim Genel Müdür Yardımcılığı görevini 18 Ağustos 2014 itibariyle devralan Cumhur Kızıları,yeni görevinde doğrudan BTEğitim Kurucusu Bülent Morten’e bağlı olarak çalışacak.

2014 yılını stratejik değişiklik ve yeniliklerin yılı olarak gördüklerini belirten BT Eğitim Kurucusu Bülent Morten yeni organizasyon değişikliği hakkında şunları söyledi: “Kurulduğumuz günden itibaren Cisco işinde Türkiye’deki en önemli oyunculardan biriyiz. Büyüyen iş hacmimiz, organizasyonumuz ve bu yıl ardarda aldığımız ödüller de bunun göstergesi oldu. Bu çerçevede BT Eğitim’i geleceğe daha sürdürülebilir bir süreçte taşımak ve sektördeki varlığımızı daha da güçlendirmek amacıyla köklü bir organizasyon değişikliğine gittik. BT Eğitim operasyonumuz bundan böyle, yeni Genel Müdür Yardımcımız Cumhur Kızıları’ya emanettir. Cumhur Kızıları, son birkaç yıldır BT Eğitim’in hem ulusal hem de uluslararası alandaki varlığını artırmasına liderlik etmekteydi. Kızıları’nın yeni görevinde de BT Eğitim’i daha iyi bir noktaya taşıyacağına yürekten inanıyorum.”

BT Eğitim Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Kızıları ise yeni göreviyle ilgili olarak şunları söyledi: “Alanlarında Türkiye’nin en iyisi olan bir ekiple birlikte çalışmaktan büyük onur bir duyuyorum. Sektörde haklı bir ünü bulunan BT Eğitim’de işini tutkuyla yapan bir ekip bulunuyor. Bu tutkuyu, büyüyen Cisco operasyonu, 2014 yılında BT Eğitim bünyesine katılan SUSE Linux ve F5 eğitimleri ile birlikte sektöre ivme kazandıracak, sürdürülebilir bir organizasyona dönüştürmeyi hedefliyoruz. Yeni organizasyonumuzun, önümüzdeki yıllarda da büyük başarılara imza atacağına inanıyorum.”

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>