BTC Wine bir şirketi iflastan kurtardı

0

BTC Wine

BTC Wine sayesinde Fransız bir şirket iflastan kurtuldu. Şirketin satış direktörü, BTC Wine ile gelirlerini artırmayı başardıklarını söyledi.

BTC Wine bir şirketi iflas eşiğinden aldı

Kripto paralar artık bireysel bir yatırım aracı olmaktan çıktı. Şirketler de kripto para yatırımları yapıyor, hatta ticareletlerini kripto paralar üzerinden gerçekleştirebiliyor.

Lasserre & Papillon isimli şarap şirketi, 2017 yılında BTC Wine’ı kurmuştu. Ekonomik anlamda zor bir dönemden geçen Lasserre & Papillon, BTC Winde ile yükselişe de geçti.

Bitcoin’in yükseliş eğilimini sürdürmesiyle birlikte Fransız şirket, bu zor dönemden çıkmayı başardı. BTC Wine satış direktörü Louis de Bonnecaz da Bitcoin’deki yükselişle birlikte satışlarının da arttığını açıkladı. Bonnecaz, şu anda işlerinin çok iyi gittiğini ve yeni bir müşteri profili oluşturduklarını söylüyor. Bonnecaz’a göre yüksek gelire sahip yatırımcılar ilk etapta Bitcoin ile ev ve araba satın alırken, artık şarap almaya da yöneldiler.

KOronavirüs salgını nedeniyle piyasada zor zamanlar yaşanırken, kendileri için iflasın eşiğinden dönüldüğünü belirtti. Lasserre & Papillon eğer kripto para sektörüne yönelik bir çalışma yapmamış olsaydı, şu anda faaliyetlerini durdurmuş olabilirdi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>