BtcTurk, Türkiye’nin beş büyük bankası ile anlaştı

0

Kripto para dolandırıcılığı

Akbank, Denizbank, Fibabanka, Vakıfbank ve Ziraat Bankası ile işbirliğine giden BtcTurk, kullanıcılarına 7/24 işlem imkânı sunuyor

Kripto para işlem seçeneklerini artıran BtcTurk, kullanıcılarına yeni hizmetini tanıttı. BtcTurk kullanıcıları artık BtcTurk | PRO’da Akbank, Denizbank, Fibabanka, Vakıfbank ve Ziraat Bankası ile 7/24 havale ve para yatırma işlemi yapabiliyor. BtcTurk, Türkiye’nin büyük beş bankası ile yaptığı anlaşma neticesinde dünyada ve Türkiye’de bu kadar çok sayıda önemli bankayla işbirliğinde olan ilk Bitcoin ve kriptopara platformu oldu.

BtcTurk’ün 700 binden fazla üyesi var

Geçtiğimiz dönemde BtcTurk | PRO’da kripto-kripto işlem çiftlerinde komisyonları kaldıran BtcTurk son olarak kullanıcılarının Türk Lirası ile yapacağı kripto alım-satım işlemlerinde komisyon oranlarını ciddi oranda aşağıya çekti. 700 binin üzerinde üyeye sahip olan BtcTurk, 1 TL’den – 50 milyon TL’ye kadar her türlü hacimde hem piyasa alıcıları hem piyasa yapıcıları için avantajlı komisyon oranları sunmaya devam ediyor. Güvenilir ve belli bir geçmişi olan kripto para birimlerini platformuna eklemeyi amaç edinen BtcTurk, kripto para birimi portföyüne kattığı EOS ile kullanıcılarına saniyede milyonlarca işlem gerçekleştirebilme fırsatı sunuyor.

BtcTurk | PRO’da BTC, ETH, LTC, XRP, USDT, XLM, NEO’da TRY ve BTC, USDT paritelerinde de işlem yapılabiliyor.

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>