Bu Toprakların Sesleri albümünün lansmanı yapıldı!

0

Evrencan Gündüz

TROY ve Evrencan Gündüz’ün, bu toprakların birbirinden güzel türkülerini müzikseverlerle buluşturmak üzere hazırladığı albümün lansman konseri Maslak Uniq’te gerçekleştirildi. Konserde Burçak Tarlası ve Iğdır’ın Al Alması gibi türküleri Evrencan Gündüz yorumuyla dinleyen müzikseverler keyifli anlar yaşadı.

Evrencan Gündüz’ün albümü dijital olarak dinlenebiliyor

TROY ve genç sanatçı Evrencan Gündüz, geçtiğimiz yıl bu toprakların ortak değerlerini müzikseverlere sunmak için yaptıkları iş birliğini bir adım ileriye taşınarak, Bu Toprakların Sesleri albüm projesiyle karşımızda.

Evrencan Gündüz’ün proje kapsamında bugüne kadar seslendirdiği tüm türküler, Bu Toprakların Sesleri isimli albümle müzikseverlerle buluştu. Maslak Uniq’te 20 Şubat Çarşamba akşamı gerçekleştirilen albüm lansman konserinde müzikseverler, birbirinden özel türküleri Evrencan Gündüz ve orkestrasının yorumuyla canlı canlı dinlemenin keyfini çıkardı.

Albümü dijital olarak Spotify, Apple Music, Dezeer ve Tidal üzerinden dinleyebilirsiniz.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>