Bulut Bilişim ve Veri Dolaşımı Konferansı başlıyor!

0

Bulut hizmetleri

BTK ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Bilişim ve Teknoloji Hukuku Enstitüsü iş birliğiyle Bulut Bilişim ve Veri Dolaşımı Konferansı düzenleniyor. Programın ana teması kapsamında bulut bilişimin, bilişim ekosistemine sağladığı teknolojik ve ekonomik faydalar, startup/orta ölçekli ve büyük firmaların somut deneyimleri ışığında değerlendirilecek.

Bulut Bilişim ve Veri Dolaşımı Konferansı başlıyor!

Konferansta bulut bilişim çeşitleri ve kullanıma ilişkin regülasyonlar çerçevesinde, veri lokalizasyonu ve veri dolaşımı konuları ele alınacak. Veri temelli ekonomi ve endüstri 4.0 kapsamında bulut bilişimin sağladığı katma değer, dünyadaki trend ve yaklaşımların inceleneceği konferans, bu konuda yasal düzenleme gereksinimlerinin hangi noktalarda karşımıza çıkacağına da ışık tutmayı amaçlıyor.

12 Şubat’ta düzenlenecek bu önemli etkinlik, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan‘ın açılış konuşmasıyla başlayacak. Bulut bilişimle yükselen başarı hikayeleri, sektör düzenlemeleri, buluş bilişim çözümleri ve dahası bu etkinlikte masaya yatırılacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>