Bulut İnovasyon Dünya Kupası ödülü Türkiye’nin

0

alotech_odulTürkiye ve Avrupa’nın önde gelen şirketlerinin çağrı merkezleri için modern teknoloji sistemlerini kullanarak çözümler sunan AloTech, dünyanın en prestijli bulut ödülleri arasında yer alan Bulut İnovasyon Dünya Kupası’nda Bilişim ve İletişim Teknolojileri Ticari Hizmetler dalında birincilik ödülünü aldı.

8 Temmuz Çarşamba günü New York’taki Google merkezinde yapılan özel törende birincilik ödülü AloTech CEO’su Cenk Soyak’a verildi. Soyak, ödül ile ilgili yaptığı açıklamada, “Dünyanın en prestijli bulut ödülleri arasında yer alan bu ödülü almış olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu ödül, çağrı merkezi alanında son teknolojik imkanları kullanarak getirdiğimiz inovatif çözümlerimizin kalitesinin bir başka onayıdır. Bulut teknolojisini kullanarak getirdiğimiz yenilikçi çağrı merkezi çözümümüzün Google tarafından dünyaya örnek gösterilmesinden sonra böylesi bir ödül bizleri daha da gururlandırmıştır. AloTech olarak yeniliklerimize hız kesmeden devam edeceğiz.” dedi.

Bulut İnovasyon Dünya Kupası yönetimi tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadelere yer verildi: “Bulut Çağrı Merkezi hizmeti ile AloTech yeni bir iletişim platformunu sektöre getirdi.  Google Uygulama Altyapısı ile çalışan bu platform müşterilerine nerede olurlarsa olsunlar çağrı merkezi hizmetlerini gerçek zamanlı yönetebilmelerine imkan tanımasıyla öne çıkıyor. Biz de müşterilerinin maliyetlerini de düşürmesini sağlayan böyle bir çözümü hayata geçirdikleri için AloTech’i Bilişim ve İletişim Teknolojileri Ticari Hizmetler dalında birinciliğe layık gördük” denildi.

2007 yılında kurulan ve hızla büyüyerek Türkiye dışındaki şirketler tarafından da tercih edilen AloTech, bulut teknolojisini kullanarak çağrı merkezi hizmetlerine getirdiği yenilikçi çözümleri nedeniyle Google tarafından da dünyaya örnek gösterilmişti.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>