ByteDance Hong Kong’da halka açılıyor

0

ByteDance Hong Kong

ByteDance Hong Kong’da halka arz olmaya hazırlanıyor. Çinli düzenleyicilerle yapılan görüşmeler olumlu bir şekilde sonuçlandı.

ByteDance Hong Kong’da halka arz olacak

Kısa video platformu TikTok’un Çinli sahibi ByteDance, Çinli düzenleyicilerin endişelerini ele aldıktan sonra 2022’nin başlarında Hong Kong’da halka açılma planını yeniden harekete geçirdi.

ByteDance bu yılın dördüncü çeyreğinde veya 2022’nin başlarında listelemeyi planlıyor. Financial Times’ın haberinde: “ByteDance’den Eylül ayında nihai rehberlik bekliyoruz. Şu anda Çinli yetkililere tüm başvuruları sunuyorlar ve inceleme sürecinden geçiyorlar” ifadeleri kullanıldı.

Pekin merkezli BytDance, Nisan ayında halka arz (IPO) için yakın bir planı olmadığını söyledi. Çinli düzenleyiciler, son aylarda teknoloji sektörüne yönelik incelemelerini hızlandırdı. Financial Times raporu, ByteDance’in düzenleyiciler tarafından gündeme getirilen veri güvenliği endişelerini gidermek için çalıştığını söyledi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>