ByteDance’ın rakibinden sürpriz adım

0

ByteDance rakibi

ByteDance’ın rakibi Kuaishou Technology sürpriz bir hamle yaptı. ABD’de kullanımda olan Zynn’in hizmetlerine son verilecek.

ByteDance’ın rakibinden Zynn’in hizmetlerini sonlandırıyor

ByteDance’ın rakibi Kuaishou Technology yaptığı açıklamada, ABD’de işletilen kısa video uygulaması Zynn’in hizmetlerini 20 Ağustos’ta durduracağını söyledi.

Kuaishou açıklamada, şirketin Çin dışındaki pazarlara yönelik diğer ürünlerinin etkilenmeyeceğini vurguladı. Zynn’in kapanması için bir neden sunulmazken,;”Uluslararası pazarlara yönelik stratejimiz değişmedi” ifadelerine yer verildi.

Zynn dışında, Çin dışındaki pazarlar için Kuaishou, çoğunlukla Güney Amerika’da popüler olan Kwai ve Snack Video’yu işletmekte. Kullanıcılara kaydolmaları ve arkadaşlarını önermeleri için nakit veya hediyeler sunan bir ödül sistemi, Zynn’in geçen yıl ABD’deki uygulama indirme listelerinde en üst sıralara çıkmasına yardımcı oldu. Zynn son dönemde elde ettiği kullanıcı sayısı ile farklı pazarlarda önemli bir fırsat yakalamıştı. Ancak Zynn’den vazgeçilme nedeni ile ilgili bir bilgi verilmedi.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>