BYTON CES 2019’da neler tanıtacak?

0

BYTON CES

BYTON CES 2019 için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. BYTON, geliştirdiği teknolojilerle elektrikli araç sektörüne yeni bir soluk getirecek.

BYTON CES 2019’a hazırlanıyor

Çin merkezli elektrikli araç üreticisi BYTON, Ocak ayında Las Vegas’ta düzenlenecek CES 2019 Fuarı’nda, yeni teknolojilerini sergileyecek. BYTON, yeni akıllı insan makine arayüzü (HMI) teknolojileri olmak üzere araç içi yeniliklerini tanıtacak.

BYTON, dünyanın ilk 49 inçlik Paylaşımlı Deneyim Ekranı ve tablete sahip direksiyon simidi ile özgün konseptini koruyacak. Akıllı paneller, fiziksel düğmeler ve göstergeler sürücüler için premium bir his uyandıracak. BYTON Hybrid Cloud ve BYTON Intuitive Access gibi yeni teknolojilerle bağlantılı uygulamalar ve hizmetler de sunulacak.

BYTON, 2019 yılı sonuna kadar birinci sınıf akıllı elektrikli SUV’nin seri üretimine başlamayı hedefliyor. Endüstri 4.0 standartları doğrultusunda akıllı bir üretim üssü kuran şirket, Nanjing’deki tesisin neredeyse tamamlandığını söylüyor. Şu ana kadar 100 prototip otomobil ile araç testleri de gerçekleştirildi.

BYTON resmi web sitesi üzerinden 6 Ocak 2019’da CES Fuarı’ndan canlı yayın yapacak.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>