Cadillac Live tanıtıldı

0

Cadillac Live

Otomotiv sektörünün önemli isimlerinden Cadillac, Cadillac Live isimli yeni projesini tanıttı. Müşteriler, sanal ortamda Cadillac araçları inceleyebilecek.

Cadillac Live ile daha kolay gezinti

Dijitalde yaşanan tüm gelişmelere rağmen günümüzde otomotiv satın alma işlemleri halen galeriler üzerinden yapıyor. Kullanıcılar hem araçları incelemek hem de araçları satın almak için galerileri ziyaret etmek durumunda kalıyor.

Cadillac, bu durumu dijitalleştirmek için Live isimli yeni çalışma metodunu duyurdu. Live ile kullanıcılar Cadillac galerilerinde online gezinti yapabiliyor ve araçları inceleyebiliyor. Böylelikle araçları incelemek için galeriye gitmeye ihtiyaç kalmıyor.

Ayrıca iPhone cihazlar ile canlı bağlantı kurularak, müşteri temsilcilerine anlık sorular da yöneltilebiliyor. Müşteriler araçların iç bölümlerini, farklı renk seçeneklerini Live sistemi üzerinden görebiliyor.

Ancak Cadillac’ın Live sistemi ile Tesla ve Polestar’ın sistemi arasında önemli farklılıklar da bulunuyor. Cadillac’ın Live sisteminde, müşteriler sadece araçları inceleyebiliyor yani herhangi bir online satın alma gerçekleştiremiyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>