CalAmp ile filo optimizasyonu sağlanacak

0

CalAmp IoT

CalAmp, IoT çözümleri kullanılarak filo optimizasyonunun sağlanması hedefleniyor. Otomobiller için kullanılan CalAmp IoT çözümleri, filoların güvenliği, verimliliği ve optimizasyonunu sağlayacak.

CalAmp IoT çözümleri

ABD’nin Pennsylvania eyaleti Araç Yönetimi Bürosu, araç kullanımıyla ilgili daha çok bilgiye sahip olmak, maliyetleri düşürmek ve filo operasyonlarını hızlandırmak için CalAmp’ın otomotiv IoT çözümünü ticari araç filosu için kullanıyor. Büro ayrıca verimliliği artırmak, bakımla ilgili endişeleri azaltmak ve araç hırsızlığından korunmak için FleetOutlook’u devlete ait araç filolarının yaklaşık yüzde 50’sine yerleştirmeye karar verdi. İyi sürüş etiğini teşvik etmek ve işçi güvenliğini artırmak için FleetOutlook’un sürücü yardımını ve gerçek zamanlı kaza uyarı yetenekleri de araçlara eklenebilecek.

Pennsylvania BVM Genel Sekreteri James Fiore, “CalAmp’ın IoT teknolojilerini, Commonwealth araç filosunun emniyetini ve yönetimini iyileştirme planımıza uygulamak için sabırsızlanıyoruz. FleetOutlook’un raporlama, analiz ve yönetim özelliklerini tamamlayacağına inanıyorum. Mevcut sistemlerimizde filoların kullanımı, yakıt maliyetlerinde tasarruf ve araçlarımızın daha güvenli çalışmasıyla ilgili iyileştirme kararlarının alınmasına yardımcı olacak.

CalAmp tarafından teslim edilen cihazların kurulumu sorunsuz ve programlanabilir olay jeneratörü (PEG) ve Programlama, Güncelleme ve Lojistik Sistemi (PULS) teknolojisi gelişmiş özelleştirme ve daha kolay cihaz yönetimi sağlar.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>