Callpex’te yeni isim

0

Çağrı merkezi sektöründe uzun yıllar çalışan ve Callpex’te satış pazarlama direktörü olarak görev alan Tuna Baliç, Callpex’in yeni Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri alanının öncü ve lider firması Callpex, Tuna Baliç’i yeni Genel Müdür Yardımcısı olarak atadı.

Callpex’in yeni Genel Müdür Yardımcısı olarak atadığı Tuna Baliç, firma bünyesinde satış pazarlama direktörü olarak görev alıyordu. Callpex’teki görevinden önce CMC’de Outbound Operasyonlar Direktör Yardımcısı olarak büyük ölçekli operasyonların sorumluluğunu da üstlenen Baliç, çağrı merkezi sektörüne 2000 yılında adım attığı Demirbank’ın daha sonra HSBC tarafından satın alınmasıyla birlikte HSBC Bank’ta sırasıyla Şube Koordinasyon, Satış Yönetimi ve Operasyon birimlerinde yönetici olarak çalıştı.

Yeni göreviyle ilgili yaptığı açıklamada çağrı merkezi sektörünün son yıllarda hızla büyüyerek Türkiye için stratejik sektörlerden birisi haline geldiğini söyleyen ve toplam pazar büyüklüğünün 1,8 milyar Doları geride bıraktığına dikkat çeken Callpex’in yeni Genel Müdür Yardımcısı Tuna Baliç “Callpex’te Outbound Operasyonlar Direktörü ve satış pazarlama direktörü olarak görev aldığım süre zarfında, şirketimiz dışkaynak hizmet alanına yönelerek büyümesini hız kesmeden sürdürmeyi başardı. Önümüzdeki dönemde de stratejik hedeflere yönelerek hızla büyüyen Türkiye çağrı merkezi pazarında şirketimizin öncü ve lider pozisyonunu pekiştireceğiz,” dedi.

Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme Bölümü mezunu olan Tuna Baliç, İngilizce biliyor.

Haber Merkezi

Techinside, teknonoloji ile alakalı alanlarda işletmelerin güncel haberlere ve analizlere tarafsız şekilde ulaşmalarını kolaylaştır!

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>