Canon’dan Profesyoneller için Yeni API Kiti geliyor!

0

Canon, geliştiricilere çeşitli kaynaklar sunan yeni API fotoğraf makinesi paketini duyurdu. Geliştiriciler ve yazılım mühendislerine özel PowerShot SX70 HS ile birlikte lanse edilen, Birleşik EOS Dijital Yazılım Geliştirme Kiti  ve Kamera Kontrol API’si, Canon fotoğraf makinesi ve lenslerini en iyi şekilde kullanabilme konusunda birçok fırsat sunuyor.

Canon, geliştiricelere yeni çözümler sunacak!

Geliştiriciler ve entegratörler, özellikle fotoğraf makinelerini ve lensleri çözümlere entegre etmek ve kablolu şekilde ya da USB yoluyla uzaktan kumanda etmek amacıyla ADK ve API paketlerini uzun zamandır kullanıyor. Bu tür uygulamalara fotoğraf kabinleri, otomatik üniteler, etkinlik fotoğrafı çekimi ve video kaydı sistemleri de dahil edilebiliyor. Canon, PowerShot SX70 HS modelinin de desteklendiği Birleşik EOS Digital Yazılım Geliştirme Kiti ve yeni Camera Control API’si  ile girişimcilere yeni hizmetler sunuyor.

Zum Donanımıyla Eşsiz Netlikte Fotoğraflar elde edilebilecek!

Canon’un  fotoğraf makinesi PowerShot SX70 HS’de 21–1365 mm netleme mesafesi eşdeğerinde güçlü bir 65x optik sabit lensli zum donanımı,  değişken açılı LCD ekran, 20,3 megapiksel sensör ve 4K ultra yüksek çözünürlüklü video özellikleri bulunuyor. PowerShot SX70 HS tüm çekim senaryolarına uyum sağlayarak, birden fazla lens taşıma ihtiyacını ortadan kaldırmış oluyor.

Canon SDK ve API ile hızlı ve kolay araç entegrasyonu yapılabilecek

EDSDK’nın avantajları sayesinde kullanıcılar, Canon fotoğraf makinelerini bir Mac veya PC üzerinden uzaktan kumanda edip, uyumlu tüm Canon fotoğraf makineleri arasında aynı kodu kullanabilecek.

Camera Control API’si 2019 Mart ayı itibarıyla Canon geliştirici web sitesi üzerinden temin edilebilecek.

 

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>