Casper, 25. yılında kurumsal pazara olan odağını arttırıyor!

0

Casper, yerel bir marka olarak, 25 yıldır bireysel pazarda yakaladığı başarının ardından, kurumsal pazarda da hedeflerini büyüttü.

Son dört yıldır kurumsal satış kanalına olan odaklanması sonucunda, yükselen bir başarı grafiği yakalayan Casper, 25’inci yılını kutladığı 2016 yılında da kurumsal kanalda pazar payını arttırmayı hedefliyor.

Günümüzde, teknolojinin, eğitim ve iş dünyasındaki önemini yakından takip eden Casper, bu gelişmelere paralel olarak, kurumsal pazardaki odağını artırdı.

Casper, masaüstü ve dizüstü bilgisayar, iş istasyonu, HepsiBirArada2si1Arada ve tablet bilgisayar modellerini özel yazılımlarla entegre şekilde kamu ve özel sektördeki kurumsal müşterilerin hizmetine sunuyor.

Ayrıca kamu ve özel sektördeki müşterileri için Energy Star 6.0 sertifikalı kurumsal ürün gamı ile çözüm sunan Casper, 6. Nesil ve en yeni teknolojiye sahip ürünleriyle, Türkiye’deki her ölçekteki firmalar ve tüm kamu kuruluşları için de ideal teknoloji çözüm ortağı olarak konumlanıyor.

Özel Tasarım Ürün, İhtiyaca Göre Yazılım, Hızlı Ve Yerinde Teknik Servis

İstanbul Ümraniye’de yerleşik 35.000 metrekare kapalı alana kurulu üretim tesisinde siparişe özel üretim yapabilme esnekliğini kullanarak kurumların ihtiyacına göre ürün tasarlayıp, yazılım tarafında, sektörün en başarılı iş ortaklarını da yanına alarak, iş kolunun gereksinimi doğrultusunda entegre çözümler sunabilen Casper, kurumsal pazardaki hedeflerini büyüttü.

Dört yıl önce kurumsal pazara olan odaklanmasını, gelişen ve değişen piyasa koşullarına bağlı olarak artırma kararı alan Casper, kamu kuruluşlarından eğitimesağlık sektöründen küçük ve orta ölçekli işletmelere çözümler geliştirdi.

Telekom operatörleriyle yaptığı projelerle kamu ve özel sektörde mobil internet ve bulut çözümlerinin yaygınlaşması konusunda stratejik başarı hikâyeleri oluşturdu. Son dönemde özellikle, öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun tasarladığı 2si1Arada (tablet + bilgisayar) ürünlerle birçok eğitim kurumuna hizmet veren Casper, iş istasyonu çözümleriyle de performans gerektiren işlemlerde kurumsal müşterilerine katma değer sağlıyor.

Türkiye’de her KOBİ’nin ihtiyacına göre en geniş ürün yelpazesine sahip Casper, kurumsal satış destek ekibi ve saha satış ekibi ile de iş ortakları ve müşterilerine özel ürünler geliştiriyor.

Talebe göre tüm ürün gruplarında MDM (Mobil Cihaz Yönetimi) ön yüklü çözümleriyle Bilgi İşlem Yöneticilerinin işini kolaylaştırıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>