CES Asia’da nesnelerin interneti konuşulacak

0

CEA (Consumer Electronics Association), 2015 Uluslararası CES Asia etkinliğinin kayıtlarının başladığını duyurdu. Çin’in Şangay adlı kentinde 25 – 27 Mayıs tarihleri arasında, Shangai New International Expo Center (SNIEC)’da hayat bulacak olan etkinlik, dünya çapından en yeni ürünler ve teknolojilerin Asya kıtasına merhaba demesine aracı olacak.

Yenilik yaratacak girişimlerden, pek çok büyük dünya markasına kadar birçok şirketin katılacağı CES Asia, Asya pazarının yükselen değer zinciri için de bir tanıtım fırsatına dönüşecek. 20 bin metrekarelik alanda kapılarını açacak olan CES Asia, farklı ürünler ile dikkat çekmeyi planlıyor.

Etkinlikte 3D baskı teknolojileri, robotik düzenekler, sensörler, giyilebilir teknoloji ürünleri ve nesnelerin interneti örnekleri öne çıkacak, büyük trendler ve farklı kategorilerdeki çok sayıda ürün ziyaretçilerle buluşacak.

GGMM ve Thinking Group’un haricinde, Audi, Ford, Garmin, Gibson Brands, Hisense, IBM, Monster ve TomTom gibi dünya markalarına da ev sahipliği yapacak etkinlik için cesasia.com adresini ziyaret etmek mümkün.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>