Çevrimiçi GTC 2020 etkinliği ertelendi

0

Çevrimiçi GTC 2020

Nvidia tarafından çevrimiçi yapılaması planlanan GTC 2020 etkinliği ileri bir tarihe ertelendi. Çevrimiçi GTC 2020 etkinliğinin koronavirüs salgını nedeniyle ertelendiği belirtildi.

Çevrimiçi GTC 2020 için üzücü haber

Koronavirüs salgını, tüm dünyada etkinliklerin ertelenmesine neden oldu. Hatta bu salgın, çevrimiçi düzenlenmesi planlanan etkinlikleri de doğrudan olumsuz bir şekilde etkiledi.

Nvidia tarafından daha önce çevrimiçi olarak gerçekleştirileceği duyurulan GTC 2020 etkinliği için de tarih erteleme kararı geldi. Etkinliğin ertelenme haberi ise Jensen Huang tarafından verildi

Huang yaptığı açıklamada tüm iş ortaklarının, medya mensuplarının ve çalışanlarının sağlığı için bu etkinliğin ertelendiğini belirtti. Koronavirüs salgınının tüm hızıyla devam etmesinin ardından, Huang çevrimiçi etkinlikte de katılımcılara koronavirüs bulaşma ihtimalinin olduğu ve bunun için önlem alınmasının gerektiğini söyledi.

Huang, çalışanlar için home Office çalışma sistemine geçildiğini duyurdu. Ayrıca saatlik bazda çalışan kişiler için de ücretlerin ödenmeye devam edeceği bilgisi verildi. Önümüzdeki günlerde bu konularda detaylı açıklamaların yapılacağı da belirtildi.

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>