ÇiçekSepeti ajanslarını seçti

0

Online hediye sitesi ÇiçekSepeti.com, ajanslarını seçti

Online hediye sektörü  e-ticaret sitesi ÇiçekSepeti.com iletişim, reklam ve medya planlama ajanslarını seçti. ÇiçekSepeti’nin yeni dönemdeki iletişim faaliyetlerini Excel İletişim ve Algı Yönetimi yürütecek. ÇiçekSepeti’nin reklam çalışmaları  Titrifikir’e ve medya planlama çalışmaları ise GoZone’a emanet olacak.

Globalde yoluna LolaFlora ile devam ediyor

2006 yılında kurulan ÇiçekSepeti.com, bugün çiçek ve yenilebilir çiçek ürünlerinin yanısıra kişiselleştirilmiş hediyeler, takı ve aksesuarlar, moda, kozmetik, ev-yaşam ve hobi gibi pek çok kategoride hediye koleksiyonu sunuyor. ÇiçekSepeti.com globalde faaliyetlerini LolaFlora markasıyla Meksika, İspanya, Portekiz, Brezilya, Rusya ve Ukrayna’da sürdürüyor.

Kerem Fındık

Yaklaşık 14 yıllık dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyorum. Okuma, araştırma ve yazmayı seviyorum. Girişimcilik ve yeni teknolojiler ilgilendiğim alanların başında yer alıyor.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>