Techinside Google News
Techinside Google News

Çiftçilerin sosyal ağı Wefarm yatırım aldı

Çiftçilerin sosyal ağı Wefarm 11 milyon dolar yatırım aldı. Wefarm ile çiftçiler farklı konularda fikir alışverişi yapabiliyor.
- Advertisement -

Çiftçilerin sosyal ağı Wefarm 11 milyon dolar yatırım aldı. Wefarm ile çiftçiler farklı konularda fikir alışverişi yapabiliyor.

Çiftçilerin sosyal ağı Wefarm büyümeye devam ediyor

Kullanıcıların iletişimde kalmasını, paylaşımlarda bulunmasını sağlayan sosyal ağlar büyük talep görmeye devam ediyor. Bununla birlikte bazı mesleklere ve ilgi alanlarına özel sosyal ağlar da karşımıza çıkıyor.

Wefarm isimli sosyal ağ da bunlardan bir tanesi. Tarım sektöründe çalışan çiftçilere özel geliştirilen Wefarm, kullanıcıların fikir alışverişinde bulunmasını sağlıyor. Burada farklı tartışma ve tanışma ortamları aracılığıyla kullanıcılar birbirlerine tavsiyeler verebiliyor. Hatta bununla da sınırlı kalmayarak ekipman ve malzeme satışı bile yapabiliyorlar.

Şu anda 2.5 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan Wefarm, 400 farklı ülkede kullanılıyor. Ayrıca Wefarm 37 milyonu aşkın konuşma ve yaklaşık 29 milyon dolarlık alışverişe de ev sahipliği yaptı.

Halen mobil uygulaması bulunmayan Wefarm, kullanıcılarına web sitesi üzerinden hizmet veriyor. Bununla birlikte Wefarm aldığı yatırımları değerlendirecek hızlı bir şekilde mobil uygulamasını piyasaya sürmek istiyor. Son olarak 11 milyon dolar yatırım almayı başaran Wefarm, toplamda 32 milyon dolarlık yatırıma ulaşmış oldu.

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda paylaşın!

SON VİDEO

TÜMÜ
00:10:19

Çip krizi ne zaman bitecek? 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi çekebilir