Çin kripto para raporu yayınladı

0

Çin kripto para raporu

Çin kripto para raporu ile 36 altocine dair bir araştırma yaptı. Yayınlanan raporda 3 farklı kategoride değerlendirme gerçekleştirildi.

Çin kripto para raporu ile listeleme yaptı

CCID tarafından 2 ayda bir güncelelen kripto para raporunun 17.’si yayınlandı. Raporda 36 altcoine yönelik listeleme yapıldı.

CCID tarafından kurulan Blockchain Araştırma Enstitüsü, altcoinlerle ilgili yeni listeyi paylaştı. Yayınlanan listenin ilk kategorisinde ilk sırada EOS yer aldı. EOS’u TRON ve IOST takip etti.

İkinci kategoride ise salgına rağmen kısmen dengeli seyreden ETH dikkat ilk sırada yer aldı. TRON ve Nebulas ikinci kategoride ETH’i takip etti.

Yaratıcılık kategorisinde ise Bitcoin diğer kategorilerinden çok daha yüksek bir puan alarak listenin ilk sırasında yer aldı. Bitcoin’i EOS ve Ethereum takip etti.

Listenin tam hali ise şu şekilde oldu:

 

Burak Kesayak

Elektrik elektronik mühendisi ve dijital medya yazarı. Ar-Ge mühendisi olarak çalışmasının yanı sıra Endüstri 4.0, akıllı şehirler, fintech ve nesnelerin interneti gibi alanlarda dijital medya yazarlığı yapmaktadır.

Yorum Ekle

Posta adresiniz, gizli kalacaktır.

İzin verilen HTML tagları, <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>